Навчання з пожежної безпеки

23 травня на території Херсонського обласного онкологічного диспансеру проходили навчання з пожежної безпеки. Всього у заході взяли участь більше 30 працівників з двох структурних підрозділів диспансеру. При проведенні навчання був присутній представник Дніпровського відділу ДСНС Д.О.Малюжець. Рятувальник спостерігав за навчанням та при необхідності давав цінні поради.

опубліковано 27 05 2016


Тренінг по запобіганню психологічного вигорання

20 травня 2016 року для лікарів Херсонського обласного онкологічного диспансеру пройшов тренінг компанії «Агентство Медичного Маркетингу» - «Академія успішного лікаря» на тему «Психологічне вигорання лікаря на роботі». За даними статистики ВООЗ депресивні розлади знаходяться на першому місці серед психосоматичних розладів. Саме професія лікаря входить в групу високого ризику щодо розвитку синдрому емоційного вигорання.

опубліковано 26 05 2016


Концерт вихованців школи "Ювента" для пацієнтів та співробітників диспансеру

18 травня в рамках програми арт-терапії у Херсонському обласному онкологічному диспансері для пацієнтів та співробітників відбувся концерт вихованців школи мистецтв "Ювента". Юні артисти віком від 8 до 16 років, серед яких переможці українських та міжнародних конкурсів, представили глядачам 15 неймовірних творчих номерів: соло на саксофоні та фортепіано, танцювальні етюди, гуморески, бездоганні вокальні партії.
 

опубліковано 22 05 2016


Привітання головного лікаря ХООД з Міжнародним днем медичної сестри

Привітання головного лікаря з Міжнародним днем медичної сестриШановні медичні сестри! Щиро вітаю Вас із професійним святом! Дякую за Вашу нелегку щоденну працю, за Ваші вмілі руки, чуйні серця та добре слово, за терпіння та професіоналізм. Бажаю щоби пацієнти обов’язково одужували та ніколи не забували, що і вдень і вночі Ви знаходилися поряд. Нехай вдячність за всі добрі справи повертається до Вас щирими посмішками оточуючих, несподіваними подарунками долі та численними щасливими моментами.  Міцного здоров'я Вам та Вашим близьким!  З Міжнародним днем медичної сестри!

Головний лікар Ірина Сокур

опубліковано 11 05 2016


Привітання головного лікаря ХООД з Великоднем

Привітання головного лікаря ХООД з ВеликоднемШановні пацієнти! Шановні колеги!
Щиро вітаю Вас із найсвітлішим весняним святом - Христовим Воскресінням! Хай світлі Пасхальні свята принесуть Вашій родині радість, благополуччя, щастя і добро! Хай в цей день здійсняться усі добрі задуми і справи. Миру Вашим оселям, здоров'я Вашим рідним, а дітям - великої світлої долі!

Христос воскрес! Воістину воскрес!

Головний лікар Ірина Сокур

опубліковано 30 04 2016


Виставка декоративно-прикладного мистецтва у ХООД

Виставка декоративно-прикладного мистецтва у ХООДДо Великодніх свят, 28 квітня у Херсонському обласному онкологічному диспансері в рамках проекту «Галерея життя» відкрилася виставка декоративно-прикладного мистецтва. Експозиція включає 21 роботу, авторами яких стали учні та студенти навчально-естетичного комплексу «Художня школа» м.Херсона. На картинах, виконаних у різних декоративних техніках – чудернацькі птахи та квіти, чарівні звірі та дерева, музики, пейзажі рідного краю, народні персонажі та Великодні традиції.

опубліковано 29 04 2016


Всеукраїнський День діагностики меланоми

Всеукраїнський День діагностики меланоми22 квітня 2016 року в Україні планується проведення заходів з нагоди Всеукраїнського Дня меланоми. Відповідні заходи проводяться в Україні з 2009 року згідно з Протоколом приєднання України до Всесвітньої програми "Євромеланома", учасниками якої є понад 20 європейських країн. В рамках Всеукраїнського Дня меланоми у Херсонському обласному онкологічному диспансері 22 квітня 2016 року відбудеться "День відкритих деверй".

опубліковано 22 04 2016


Засідання обласної протиракової комісії

Засідання обласної протиракової комісії21 квітня 2016 року у приміщенні Департаменту охорони здоров'я проведено чергове засідання обласної протиракової комісії, на якій розглянуто стан надання спеціалізованої онкологічної допомоги хворим на злоякісні новоутворення органів голови-шиї. Головний лікар Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірина Сокур провела аналіз основних онкопоказників за 1 квартал 2016 року і відзначила зниження онкологічної захворюваності в цілому по області.

опубліковано 21 04 2016


Обласний семінар для лікарів-онкологів та невропатологів

Семінар онкологів та невропатологів21 квітня на базі Херсонського обласного онкологічного диспансеру проведений обласний семінар для лікарів-онкологів та невропатологів. Темою семінару була діагностика та принципи лікування кісткових метастазів.
Семінар пройшов за участі головного позаштатного невропатолога ДОЗ Годун С.В.
 

опубліковано 21 04 2016


Музика, яка лікує

Музика, яка лікуєОднією з дієвих методик психологічної допомоги в онкології є арт-терапія. З початку 2016 року арт-терапія у Херсонському обласному онкологічному диспансері стала невід’ємною частиною лікувального процесу. В березні почалася співпраця Херсонського обласного онкологічного диспансеру та Херсонського музичного училища. Відтепер щотижня у диспансері проходитимуть концерти класичної та сучасної музики для пацієнтів та співробітників закладу. 

опубліковано 07 04 2016


<< попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 наступна >>


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК