Виставка робіт студентів Херсонського державного університету в ХООД

Виставка робіт студентів Херсонського державного університету в ХООД7  вересня у Херсонському обласному онкологічному диспансері в рамках арт-проекту «Галерея життя» відбулося відкриття виставки молодих митців – студенів Херсонського державного університету. Експозиція складається з 18 робіт, виконаних у різних техніках: олійний живопис, малюнок різними графічними матеріалами та гратографія, техніки монотипії, батику, квілінгу та аплікації. Виставка об’єднує творчі роботи студентів спеціальності «Образотворче мистецтво і дизайн» Херсонського державного університету.

опубліковано 08 09 2016


X обласна Спартакіада працівників охорони здоров'я

X обласна Спартакіада працівників охорони здоров'я3-4 вересня на березі Чорного Моря у смт.Лазурне, в пансіонаті "Парус" пройшла ювілейна X обласна Спартакіада працівників охорони здоров'я. Цього року у спортивному святі взяли участь більше 500 учасників з 37 лікувальних закладів Херсонської області. Херсонський онкодиспансер на Спартакіаді 2016 представляли легкоатлети Наталія Щербакова та Віктор Фоменко, шахисти Віра Волочнюк та Олександр Обертинський, шашисти Наталія Малик та Єфим Колбасенко, тенісисти Євгенія Кобельчук та Сергій Мельник.

опубліковано 06 09 2016


Відкриття бактеріологічної лабораторії

Відкриття бактеріологічної лабораторії31 серпня у Херсонському обласному онкологічному диспансері відбулося відкриття бактеріологічної лабораторії. На відкриття нового структурного підрозділу до обласного онкологічного диспансеру завітали перший заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Валентина Січова та директор Департаменту охорони здоров’я Віктор Короленко.

опубліковано 04 09 2016


Перша Таврійська школа з питань онкології - 2016

Перша Таврійська школа з питань онкології - 201625-25 серпня 2016 року у Херсонському обласному онкологічному диспансері відбувся науково-практичний семінар Першої Таврійської школи з питань онкології на тему «Сучасні можливості, проблеми і перспективи онкологічної допомоги». Вже вп’яте наприкінці літа Херсон приймає поважних гостей. Серед доповідачів науково-практичного семінару 5 докторів та 7 кандидатів медичних наук – вчені-онкологи, онкохірурги та радіологи з провідних клінік та наукових установ України.

опубліковано 28 08 2016


Привітання головного лікаря Херсонського обласного онкологічного диспансеру з Днем Незалежності України

З Днем Незалежності УкраїниШановні колеги!
День Незалежності – це свято свободи і волевиявлення народу на основі закону і справедливості. У цей день хочеться побажати Вам мудрості у прийнятті рішень, стабільності, розуміння до близьких, сердечності до співгромадян. Нехай кожен з нас, прагнучи жити у вільній і демократичній державі, реалізовує свої мрії у конкретних справах! У цей святковий день зичу вам міцного здоров’я, щастя, родинного добробуту, душевної рівноваги та впевненості у майбутньому.

опубліковано 24 08 2016


Робочий візит голови обласної ради та директора Департаменту охорони здоров`я

Робочий візит голови обласної ради та директора Департаменту охорони здоров`я 4 липня в рамках робочого візиту голова обласної ради Андрій Путілов та директор Департаменту охорони здоров`я облдержадміністрації Віктор Короленко відвідали радіологічний корпус Херсонського обласного онкологічного диспансеру. У супроводі головного лікаря Ірини Сокур поважні гості оглянули палати для пацієнтів, оцінили стан обладнання для променевої терапії, поспілкувалися з медичними працівниками закладу.

опубліковано 06 07 2016


Відкриття виставки народної самодіяльної студії декоративного розпису «Чонгар – сад»

Відкриття виставки студії декоративного розпису «Чонгар – сад»4 липня в Херсонському обласному онкологічному диспансері вже вп’яте відбулось відкриття виставки в рамках мистецього проекту «Галерея життя». «Квіти, що дарують людям радість» - так називається виставка робіт вихованців народної самодіяльної студії декоративного розпису «Чонгар – сад». Експозиція складається з більше ніж 80 малюнків. З нагоди відкриття виставки до онкодиспансеру завітав голова обласної ради Андрій Путілов.

опубліковано 06 07 2016


Привітання головного лікаря Херсонського обласного онкологічного диспансеру з Днем медичного працівника

З Днем медичного працівника!Дорогі колеги! Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем медичного працівника!

Медична професія у будь-якому суспільстві на особливому рахунку. Це більше ніж професія, це – життя. Життя у постійному напруженні, відповідальності, навчанні. Обравши медицину, Ви обрали для себе дуже складний, та разом з тим благородний та гідний найвищої поваги шлях. Ваші чуйність та людяність, витримка та самовідданість, професіоналізм та досвід - безцінні!

опубліковано 16 06 2016


Натхнення на одужання. Фотовиставка у ХООД

Натхнення на одужання. Фотовиставка у ХООД1 червня в рамках арт-проекту «Галерея життя» у Херсонському обласному онкологічному диспансері відбулося відкриття персональної виставки талановитої херсонської фотохудожниці Марини Молодих. Виставка складається з 35 фото – 35 жіночих історій, непростих, натхненних та прекрасних. І в кожній з них – вміння радіти світлим моментам нашого життя.

опубліковано 02 06 2016


Запрошуємо до Першої Таврійської школи з питань онкології

Запрошуємо Вас взяти участь у науково-практичному семінарі Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у науково-практичному семінарі ПЕРШОЇ ТАВРІЙСЬКОЇ ШКОЛИ З ПИТАНЬ ОНКОЛОГІЇ на тему: «Сучасні можливості, проблеми і перспективи онкологічної допомоги», що відбудеться 25-26 серпня 2016 року у Херсонському обласному онкологічному диспансері.
 

опубліковано 29 05 2016


<< попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 наступна >>


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК