Харчування хворих

Безкоштовна допомога

Безкоштовні ліки

Потрібен прискорювач

Потрібен прискорювач

Урядова "гаряча лінія"

Номер телефону урядової «гарячої лінії»: 1545. Урядова телефонна "гаряча лінія" працює крім святкових днів та неділі за наступним графіком: ПН-ПТ з 8:00 до 21:00, СБ - з 8:00 до 19:00 (дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні)

Карантин

УВАГА! Обов’язкове ПЛР-тестування на COVID19 для всіх пацієнтів, що потребують планової госпіталізації в КНП «Херсонський обласний онкологічний диспансер» ХОР. Наказ МОЗ №1227 від 20.05.2020

детальніше

Херсонський обласний онкологічний диспансер


Комунальне некомерційне підприємство "Херсонський обласний онкологічний диспансер" Херсонської обласної ради - це профільний лікувально-профілактичний заклад вищого рівня акредитації, що забезпечує надання кваліфікованої спеціалізованої онкологічної допомоги населенню і здійснює методичне керівництво організацією протиракової боротьби в регіоні.


У відділеннях стаціонару постійно удосконалюється лікувально-діагностичний процес, впроваджуються новітні методи лікування.


Щорічно в стаціонарі закладу проходять лікування більше 7,5 тисяч хворих, виконується близько 3,5 тисяч найскладніших операцій, а в поліклініці диспансеру обслуговується понад 90 тисяч пацієнтів.


Стаціонар розрахований на 270 ліжок, поліклініка - на 300 відвідувань в зміну. У структурі поліклініки є денний стаціонар на 30 ліжок. Більшість підрозділів забезпечені сучасним лікувально-діагностичним обладнанням, що дозволяє працювати на рівні світових стандартів.


У закладі працює 7 кандидатів медичних наук, 5 заслужених працівників охорони здоров’я. 80% лікарів та 65% середнього медичного персоналу мають першу та вищу кваліфікаційну категорії. Лікарі ХООД беруть активну участь у всеукраїнських та міжнародних науково-практичних конференціях, симпозіумах і конгресах в Україні, країнах СНД та зарубіжжі. Лікарі диспансеру проходять стажування на базі провідних клінік світу, є членами українських та міжнародних спілок, проводять наукові дослідження. Онкодиспансером укладено угоди про співпрацю з Національним інститутом раку, Інститутом медичної радіології ім.С.П.Григор'єва, Харківською медичною академією післядипломної освіти, Херсонським державним університетом, Херсонським національним технічним університетом, Херсонським базовим медичним коледжем, Бериславським медичним коледжем та Херсонським політехнічним коледжем.


Для населення та медичної спільноти області фахівцями закладу проводиться активна інформаційно-просвітницька робота з профілактики та своєчасної діагностики злоякісних новоутворень, підтримки хворих з діагнозом «рак» та їх близьких.


Сьогодні поруч з директоркою Іриною Володимирівною Сокур працює команда висококваліфікованих фахівців, котра вже неодноразово довела: вона може впоратися з найскладнішими завданнями з надання лікувально-діагностичної допомоги хворим на злоякісні новоутворення та впровадити усі задуми щодо реформування спеціалізованої онкологічної допомоги в області.


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК