пошук на сайті

Анкета оцінки якості

анкета оцінки якості

Запис на прийом

Запис на прийом

Допомогти диспансеру

Допомогти диспансеру

Радіологічне відділення №2


відеовізитівка

телефон (0552) 35-74-47


Завідувачка - Демченко Вікторія Миколаївна, лікар-радіолог вищої категорії, кандидат медичних наук, головний позаштатний радіолог Департаменту охорони здоров'я Херсонської обласної державної адміністрації

Старша медична сестра - Чуриліна Юлія Анатоліївна


Ординатори відділення

Гридасова Дар'я Сергіївна

Заплатіна Світлана Володимирівна

Кузнецова Ольга Олександрівна

Шацило Яна Вікторівна

Марценіус Олена ОлександрівнаРадіологічне відділення №2 відкрито у січні 2012 року після реорганізації радіологічного відділення. Складається з блоку внутріпорожнинної терапії та стаціонарного відділення на 45 ліжок.

В стаціонарі є одномісні, двомісні та тримісні палати, хол для відпочінку пацієнтів, буфет, санітарні та душові кімнати, що дає можливість для комфортного перебування пацієнтів. Також є кабінети для проведення лікувальних процедур: маніпуляційний, перев’язувальний.

У відділенні працюють завідуюча відділенням та три лікаря-радіолога. Всі лікарі мають дві спеціалізації, первинна з яких – гінекологія. Також працює молодий колектив медсестер (13 медичних сестер), 15 молодших медичних сестер, 2 інженера-радіолога.

У відділенні лікують онкогінекологічні захворювання, рак прямої кишки та рак анального каналу. Проводиться радикальна, паліативна та реабілітаційна терапія, хіміопроменева, сполучено-променева, контактна променева терапія.

В блоці внутріпорожнинної терапії з 2010 року введений в експлуатацію високотехнологічний гамма-терапевтичний апарат «Multisource» для контактної променевої терапії з плануючою системою HDRplus. Планування променевої терапії відбувається з використанням комп’ютерних систем, дані у які надходять з дисків комп’ютерного томографа. Наступна комп’ютерна обробка та тривимірна візуалізація зони ураження забезпечують високу ступінь точності радіаційного впливу на пухлинний осередок та гарантію якості променевої терапії.

Медичний персонал відділення проводить санітарно-просвітницьку роботу з питань онкології серед пацієнтів відділення та населення області шляхом проведення бесід, лекцій, виступів по радіо, телебаченню, публікацій у періодичних виданнях, тощо.

Відділення надає консультативу допомогу іншим структурним підрозділам диспансеру та лікувальним закладам області.


назад