пошук на сайті

Анкета оцінки якості

анкета оцінки якості

Запис на прийом

Запис на прийом

Допомогти диспансеру

Допомогти диспансеру

Мамологічне відділення


відеовізитівка

телефон (0552) 35-74-77


Завідувач - Гловацький Олександр Пилипович, лікар-онкохірург вищої категорії, позаштатний обласний онколог Департаменту охорони здоров'я

Старша медична сестра - Бородай Олена Василівна


Ординатори відділення

Нагаєв Євгеній Олександрович

Швець Олег ФедоровичВідділення відкрито 01.09.2009 року на базі І онкологічного відділення.

Мамологічне відділення відкрито 01.09.2009 року. Основним напрямком дільності є лікування (хірургічне, комбіноване, комплексне)захворювань молочної залози:
Рак та інші злоякісні пухлини молочної залози;
Вузлова мастопатія
Доброякісні пухлини молочної залози (фіброаденома, ліпома, олеогранулема та ін.);
Запальні захворювання молочної залози;

Відділення розгорнуте на 30 ліжок.

У відділені застосовується функціонально-щадна модифікована мастектомії за Мадденом, щорічно збільшується кількість органозберігаючих операцій на молочній залозі, що дозволяє без шкоди радикалізму зберегти молочну залозу, зберегти для жінок привабливість і жіночність. З 2007 року у відділенні впроваджено медодику електрохірургічної радикальної мастектомії за допомоги апарату електрозварювання ЕК-150, ЕК-30М1, що дозволяє зменшити інтероперційну крововтрату і час виконання оперативного втручання.

Колектив відділення проводить організаційно-методичну роботу з раннього виявлення раку молочної залози. Згідно із затвердженим планом проводиться підготовка на курсах стажування та інформації лікарів-гінекологів, мамологів, терапевтів, сімейних лікарів, акушерок районів області з діагностики захворювань молочної залози. Проводиться робота по психо-соціальній реабілітації пацієнток, які перенесли рак молочної залози і комплекс заходів, спрямованих на поліпшення якості життя даної категорії хворих. У відділенні проводиться курси поліхіміотерапії в ад’ювантному режимі.

Завідувач відділенням Гловацький Олександр Пилипович, вища категорія з онкохірургії, обласний онколог управління охорони здоров'я Херсонської обласної адміністрації. У 1972 році закінчив Одеський медичний інститут ім. М.І.Пірогова, в онкодіспансері працює з 1986 року зав. I-онкологічним, а з 01.09.2009 року завідувачем мамологічним відділенням.


назад