пошук на сайті

Анкета оцінки якості

анкета оцінки якості

Запис на прийом

Запис на прийом

Допомогти диспансеру

Допомогти диспансеру

Центральне стерилізаційне відділенняЦентральне стерилізаційне відділення (ЦСВ) є структурним спеціалізованим відділенням КЗ ХООД. Розташоване на другому поверсі блоку забезпечення. Як самостійне відділення почало функціонувати з 1 березня 2014 року.

Відділення ділиться на дві зони: нестерильну та стерильну. У нестерильній зоні знаходяться кабінет старшої медсестри, кімната для медичного персоналу, санпропускник, приміщення для зберігання нестерильних матеріалів, для приймання, сортування, розбирання, мийки та сушки медичного інструментарію, для зберігання пакувальних матеріалів, зберігання прибирального інвентарю. У стерильній зоні знаходяться стерилізаційна, склад для простерилізованих матеріалів, експедиція.

Центральне стерилізаційне відділення відповідає сучасним санітарним вимогам, забезпечене притоково-витяжною вентиляцією, сучасною водоочисною системою, новітніми паровими стерилізаторами марки STERIVAP, які дозволяють проводити високоякісну стерилізацію виробів медичного призначення. Також ЦСВ оснащене дезкамерою, де проводиться дезінфекція матраців, подушок та речей пацієнтів Херсонського обласного онкологічного диспансеру.

ЦСВ забезпечене всіма необхідними засобами пожежогасіння та засобами колективного захисту, медичною та нормативною документацією.

В штаті центрального стерилізаційного відділення працюють кваліфіковані та досвідчені працівники, які пройшли стажування на сучасному високотехнологічному обладнанні компанії BMT.назад