пошук на сайті

Оцініть нашу роботу

анкета оцінки якості

Анкета оцінки якості

анкета оцінки якості

Запис на прийом

Запис на прийом

Допомогти диспансеру

Допомогти диспансеру

Клініко-діагностична лабораторія


відеовізитівка

телефон (0552) 35-74-80


Завідувачка - Савченко Тетяна Віталіївна, лікар-лаборант вищої категорії

Старший лаборант - Машенкова Олена ГеоргіївнаВідділення функціонує з 1950-х років. Лабораторія оснащена сучасним обладнанням, атестована право вимірювань у сфері охорони здоров'я до 2017 року.

На початку 50-х років була заснована клінічна лабораторія, яка розміщувалась у поліклініці обласної лікарні. На той час у штаті лабораторії працювали Надія Іванівна Пирогова (лікар травматолог) та лаборант – Ганна Яківна Шовкун.

На початку 60-х років клінічна лабораторія була переведена на територію нинішнього онкодиспансеру по вул.Бєлінського, 6. Штат лабораторії розширюється – 2 лікаря - Пирогова Н.І., Дєлієва Наталія Вікторівна, 2 лаборанти - Ковальова Раїса Григорівна та Лемеш Марія Фомінічна. З 1964 по 1983 роки клінічну лабораторію очолює Драган Валентина Вікторівна. У 1969 році лікар Дєлієва Н.В. та лаборант Лемеш М.Ф., які виконували цитологічні дослідження, переведені до гістологічної лабораторії.

На початку 70-х років лабораторію розмістили у новому корпусі поліклініки на другому поверсі. Прийшли працювати нові лабораторні кадри. Багато років працювала лікарем – лаборантом Юрчук Юлія Михайлівна.

У 1980 році організована централізована цитологічна лабораторія, в якій працювали завідувачка – Дєлієва Н.В., лікарі – Бізер Раїса Марківна, Симоненко Любов Миколаївна, лаборанти – Лемеш М.Ф., Маленкіна Лідія Кононівна, Щербатюк Наталія Петрівна. З 1983 по 1995 р. клініко-діагностичну лабораторію очолювала Барська Світлана Володимирівна.

У 1995 році усі лабораторії онкодиспансеру об`єднуються і завідувачем призначається Давидов Борис Якович. У 1997 році проведена реорганізація об`єднаної лабораторії. Створюються два самостійних відділення – паталогоанатомічне (завідувач Давидов Б.Я.) та клініко-діагностична лабораторія з цитологічними методами дослідження (завідувач Савченко Тетяна Віталіївна, введена посада старшого лаборанта, яку з цього року та по теперішній час обіймає Машенкова Олена Георгієвна).

З 2002 року цитологічний відділ переведений до складу патологоанатомічного відділення.

У 2005 - 2006 рр. завідуюча лабораторії - Каретна І.М.

У 2007 році завідуючою клініко-діагностичної лабораторії призначається Савченко Т.В.

Ветерани клініко-діагностичної лабораторії лікар Барська С.В.(живе у США), лаборанти – Прокопенко Валентина Олексіївна та Данченко Євгенія Анатоліївна - знаходяться на заслуженому відпочинку.

На початку 50-х років перелік лабораторних досліджень складав 37 методик у т.ч. 5 біохімічних. За останні роки значно розширилися лабораторні дослідження та становлять 91 методику, з них 34 біохімічні дослідження, опановане нове обладнання, завдяки якому за останні 10 років кількість проведених досліджень зросла на 50%.

У 2007 році встановлений гематологічний аналізатор BC-3000P («Міндрей»), що визначає 19 параметрів крові одночасно, результати для пацієнтів диспансерного відділення видаються протягом години.

2009 року придбаний гематологічний аналізатор SWELAB ALPHA (Швеція), який призначений для відділення інтенсивної терапії та ургентних досліджень.

З 2008 року виконуються дослідження онкомаркерів. У 2012 році у КДЛ встановлений імунофлюоресцентний аналізатор БРАМС КРІПТОР КОМПАКТ ПЛЮС (Німеччнина), на якому можливо отримання результатів вже через 2 години.

З 2011 року опанований біохімічний аналізатор САПФІР-400 (Японія), який дозволяє виконувати 240 досліджень на годину, при цьому всім пацієнтам диспансерного відділення результати досліджень видаються протягом двох-трьох годин.


назад