пошук на сайті

Анкета оцінки якості

анкета оцінки якості

Запис на прийом

Запис на прийом

Допомогти диспансеру

Допомогти диспансеру

Відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії


відеовізитівка

телефон (0552) 35-74-49


Завідувач - Муравйов Геннадій Вікторович, лікар-анестезіолог вищої категорії

Старша медична сестра - Залозна Владислава Михайлівна


Ординатори відділення

Байбуза Андрій Олександрович

Дехтяр Сергій Володимирович

Кандалінцев Володимир Германович

Колеснік Андрій Юрійович

Самойленко Олег Миколайович

Шрамков Віталій ІвановичВідділення створено в 1996 році. Розгорнуто на 12 ліжок, в тому числі 2 ліжка ізолятору для септичних хворих, 1 палата на 2 ліжка для інвалідів Великої Вітчизняної війни.

Відділення оснащено сучасним обладнанням для проведення анестезії, апаратами штучної вентиляції легень, моніторингу показників життєдіяльності пацієнтів (монітори, пульсаксиметри тощо), дозуючої апаратури (інфузомати, шприцеві-дозатори). Протягом 2003-2010 років зросла кількість виконаних наркозів на 23,5%.

З вересня 2010 року вперше у Херсонській області впроваджено інгаляційний низькопоточний наркоз закритого контуру, проводяться оперативні втручання під BIS-контролем, що дає можливість контролю за якістю наркозу та дозволяє зменшити кількість анестетиків та міорелаксантів.

Головним завданням відділення є забезпечення безпеки протипухлинного лікування. Анестезіологи відділення в своїй практиці застосовують всі найважливіші сучасні методи загальної та регіональної анестезії і забезпечують виконання всіх оперативних втручань, що вимагають анестезіологічного забезпечення. У відділенні проводиться післяопераційна інтенсивна терапія, лікування важких ускладнень спеціальних методів лікування (хіміотерапії, променевої терапії), а також всіх станів, які потребують невідкладної медичної допомоги.

Відділення АІТ створене з метою надання якісної високоспеціалізованої анестезіологічної допомоги та інтенсивної терапії хворим КЗ ХООД.

Для виконання завдянь АІТ створені підрозділи:
1. анестезіологічна група для забезпечення анестезіологічної допомоги відповідно до плану оперативних втручань в операційному блоці;
2. блок інтенсивної терапії, де здійснюєсться комплекс заходів щодо забезпечення інтенсивної терапії і реанімаційної допомоги хворим КЗ ХООД.

Історія відділення.

У 60-ті роки для забезпечення оперативних втручань була створена анестезіологічна група – 2 медсестри-анестезиста Хартахай Тамара Іванівна та Поліщук Людмила Федорівна. Лікар-хірург Кацемір Руслан Миколайович контролював дії медсестер-анестезистів. У 1968 році зайняв посаду лікаря-анестезіолога Кльосов Анатолій Андрійович.

У 1975 році було організовано операційно-анестезіологічне відділення у складі: завідувач відділенням Полетаєва Миколи Семеновича, лікаря-анестезіолога Кльосова А.А. та старшої медсестри Новікової Катерини Остапівни. У відділенні працювали лікарі-анестезіологи Сташенко Ірина Михайлівна, Лезгін Леонід Львович.

З 1981 до 1998 року старшою медсестрою у відділенні працювала Висоцька Людмила Кирилівна, яка зараз на заслуженому відпочинку.

З 10 січна 1996 року на базі хірургічного відділення було створено відокремлене відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії, яке очолює завідувач, лікар-анестезіолог вищої категорії, Муравйов Геннадій Вікторович.

З 1998 року і до теперішнього часу старшою медсестрою відділення є Залозна Владислава Михайлівна.

Сьогодні у відділенні працюють: лікарі-анестезіологи Кандалінцев В.Г. та Шрамков В.И., медсестри-анестезисти вищої категорії Залозна В.М., Федоренко Н.О. та ін., молодші медсестри по догляду за хворими Римарь І.Л., Кольцова В.Ж., сестра-господиня Олексій А.А.


назад